^góra
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZapraszamy na nasz FACEBOOK

+48 32 455-91-99
bpmp@pszow.pl

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów

zapraszamy

Uwaga

Szanowni czytelnicy oraz uczestnicy imprez kulturalnych organizowanych przez książnicę. Informujemy, iż wykorzystujemy wasz wizerunek dla reklamy biblioteki na stronie WWW oraz w lokalnych gazetach. Jeżeli nie wyrażacie zgody na powielanie wizerunku proszę zgłosić się do bibliotekarzy o podpisanie stosownego oświadczenia.

Akadamia Orange

Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

PITAX.PL

"Chidusz" dostępny jest dla czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki

Aktualności

Bałkański szlak

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii pana Jana Swobody pt. "Bałkański szlak".

Nike 2013

Jury najważniejszej nagrody literackiej w Polsce NIKE ogłosiło w niedzielę powieść Joanny Bator "Ciemno, prawie noc" najlepszą książką minionego roku. Zapraszamy do naszej Biblioteki po tę pozycję:)

Joanna Chmielewska

Smutna wiadomość dla czytelników - zmarła Joanna Chmielewska, jedna z najpopularniejszych autorek polskich powieści kryminalno-obyczajowych, takich jak "Lesio", "Wszystko czerwone" czy "Skarby". O śmierci pisarki poinformowało Wydawnictwo Klin, w którym ukazały się ostatnie książki Chmielewskiej.

:)

Drogi Czytelniku! Nasza Biblioteka na bieżąco stara się gromadzić bestsellery i nowości książkowe. Jeśli jednak jakiejś książki jeszcze nie ma w naszych zbiorach, napisz do Nas lub przyjdź i zostaw informację w specjalnym "koszyczku". Postaramy się ową książkę zakupić;)

                                              

Biblioteka spełnia oczekiwania!

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów