EMPIK GO – DARMOWY DOSTĘP DO E-BOOKÓW W SERWISIE – ZAPYTAJ BIBLIOTEKARZA O KOD DOSTĘPU

Od 1 maja 2022 nasi Czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście w bibliotece podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem).

Aby aktywować kod wejdź na www.empik.com/biblioteki/kod i postępuj zgodnie z poleceniami na stronie.

Na początku każdego miesiąca wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.