ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Nasza Biblioteka bierze udział w poniższej akcji
Zapraszamy naszych Czytelników do przyłączenia się ... książki można przynosić do 10 grudnia do Biblioteki.
Jak można się włączyć
    Po pierwsze - wybrać swoją ulubioną lekturę.
    Po drugie - napisać w niej dedykację do osoby, która Święta spędzi w szpitalu.
    Po trzecie - dostarczyć Biblioteki Publicznej w Pszowie do 10 grudnia br.
Każdy z nas ma ukochaną książkę. Książkę, która zmieniła jego życie, pomogła w trudnych chwilach, rozweseliła albo zwyczajnie uprzyjemniła długie, zimowe wieczory. Teraz tą ukochaną lekturą będzie można się podzielić z pacjentami onkologicznymi, którzy Święta Bożego Narodzenia spędzą w szpitalach

Wzorem ubiegłego roku rozpoczynamy zbiórkę, by dać choć trochę serca i radości tym, którzy w czasie tego rodzinnego święta są zmuszeni pozostać na oddziałach - mówi Maja Surowicz-Biłyj, prezes naszej Fundacji

Często nie wiemy, co napisać, dlatego wiele osób po prostu się podpisuje. Ale każdy taki gest spotyka się z wielkim wzruszeniem i wdzięcznością pacjentów, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcj.