^góra
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZapraszamy na nasz FACEBOOK

+48 32 455-91-99
bibliotekapszow@op.pl

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów

zapraszamy

Uwaga

Szanowni czytelnicy oraz uczestnicy imprez kulturalnych organizowanych przez książnicę. Informujemy, iż wykorzystujemy wasz wizerunek dla reklamy biblioteki na stronie WWW oraz w lokalnych gazetach. Jeżeli nie wyrażacie zgody na powielanie wizerunku proszę zgłosić się do bibliotekarzy o podpisanie stosownego oświadczenia.

Akadamia Orange

Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

PITAX.PL

"Chidusz" dostępny jest dla czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki

Aktualności

Nike 2013

Jury najważniejszej nagrody literackiej w Polsce NIKE ogłosiło w niedzielę powieść Joanny Bator "Ciemno, prawie noc" najlepszą książką minionego roku. Zapraszamy do naszej Biblioteki po tę pozycję:)

Joanna Chmielewska

Smutna wiadomość dla czytelników - zmarła Joanna Chmielewska, jedna z najpopularniejszych autorek polskich powieści kryminalno-obyczajowych, takich jak "Lesio", "Wszystko czerwone" czy "Skarby". O śmierci pisarki poinformowało Wydawnictwo Klin, w którym ukazały się ostatnie książki Chmielewskiej.

:)

Drogi Czytelniku! Nasza Biblioteka na bieżąco stara się gromadzić bestsellery i nowości książkowe. Jeśli jednak jakiejś książki jeszcze nie ma w naszych zbiorach, napisz do Nas lub przyjdź i zostaw informację w specjalnym "koszyczku". Postaramy się ową książkę zakupić;)

                                              

Biblioteka spełnia oczekiwania!

Zwrot książek

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów ogłasza październik miesiącem amnestii na przetrzymane książki;) Zapraszamy!

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów